Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Elektronische thermometer van het merk Soens – met sonde, wit
10,24 €
10,24 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Weerstation van het merk Soens – elektronisch, met draadloze buitensensor
20,48 €
20,48 EUR/st.
Vierkant Vat van 50 L, wit, met handvatten 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Elektronische thermometer van Soens - met externe sensor, rond wit
13,66 €
13,66 EUR/st.
Vierkant Vat van 30 L, wit, met handvatten, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/st.
Vierkant Vat van 20 L, wit, met handvatten, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.