Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
1,71 EUR/m
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.