Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Bacterieculturen voor gouda kaas
Bacterieculturen voor yoghurt
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €