Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Twee-armige kroonkurkapparaat 'Greta'
16,83 €
16,83 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Elektronische culinaire thermometer met inklapbare sonde (-50/+300℃), rood
7,68 €
7,68 EUR/st.
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €