Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m