Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Zeef voor trechter
2,78 €
2,78 EUR/st.
Filterzak voor raamwerkpers 12 l 60g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/st.
Plastic trechter fi25 voor ballonnen, hoge rand
6,41 €
6,41 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Filterzak voor likeuren
6,66 €
6,66 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
139,00 EUR/kg
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.