Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Bindband voor planten PE 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.