Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Elektrische modules met digitale controller - dragON set voor tuinrookovens
231,95 €
231,95 EUR/st.
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Module set met digitale thermostaat - dragON 2,7 kW, voor tuinrookovens
251,22 €
251,22 EUR/st.
Tuinmand / voor ballon 54l
4,46 €
4,46 EUR/st.
Tuinmand / voor ballon 5 L
1,39 €
1,39 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Tuinbouw entape voor enten, transparant, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/st.
Verwarmingsmodule met ventilator, 2,7 kW – voor tuinrookovens
120,49 €
120,49 EUR/st.
Verwarmingsmodule met ventilator, 1,5 kW – voor tuinrookovens
114,15 €
114,15 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Set elektrische modules met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 1,5 kW, voor tuinrookovens
345,12 €
345,12 EUR/st.
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.