Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Maatlepel voor suiker 2/4/6 g
2,02 €
2,02 EUR/st.
Universele graanmolen, tafelmodel - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.
Tuinrek
16,10 €
16,10 EUR/st.