Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Balkonrookoven - Familieformaat
77,80 €
77,80 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 15L
6,90 €
6,90 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 10L
5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 8L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 5L
3,49 €
3,49 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 3L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/st.
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.