Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
31,70 €
31,70 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Romeinse pot 4L
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
3,41 €
0,57 EUR/st.
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
4,53 €
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €