Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Vanille eiken vlokken, zwaar geroosterd, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.