Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 48u 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Koffie-essence 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.