Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
VSYPTO in de smaak Peer-Cranberry, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO in de smaak Watermeloen & Kruisbes, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Alcoholmeter in onbreekbare buis
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Licht moutextract Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Essence met kokossmaak, voor 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/st.
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €