Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel voor fermentatiecontainer 20 L
1,95 €
1,95 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 30 L
1,73 €
1,73 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi25 mm - 5 stuks
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/st.
Fles heupfles 250 ml met hermetische sluiting
1,68 €
1,68 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Sluiting voor modulaire minikas
0,77 € 0,60 €
0,60 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
Kurk voor ballon fi 50/54 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.