Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Kaasmakersset
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Weerstation RCC, DCF – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, wit
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 1 LONG met elektrische pomp
88,78 €
88,78 EUR/st.