Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
1,62 EUR/st.
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l