Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.