Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/st.
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 5,5 cm voor 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Kaasmakersset
Ronde kaasvorm Ø 8,4 x 7,4 cm voor 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.