Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 2,5 kg met siliconen plunjer
33,16 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.