Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
VSYPTO met colasmaak - smaakpoeder voor water, 9g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO in de smaak Peer-Cranberry, 9 g
VSYPTO met mangosmaak, 9 g
Vsypto Appel-Perzik, 9 g
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg