Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Papieren potten 4,5x5x4,5 cm, 30 stuks
8,90 €
0,30 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg