Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
Onbreekbare suikermeter met proefbuis, meetbereik: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Plastic fermentatiebuis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/st.
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Klarowin White Plus - klaringsmiddel 8 g
0,83 €
0,83 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Energiedrank, 126 g
3,34 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Citroen & limoen, 126 g
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g
3,95 €