Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Stil waterslot CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Alcoholmeter met thermometer
6,04 €
6,04 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Gans Dame 5 L met dop
5,19 €
5,19 EUR/st.
Plastic fermentatiebuis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/st.