Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Plastic trechter Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/st.
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.
Plastic trechter fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l