Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Plastic trechter Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/st.
Plastic trechter fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/st.
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.