Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Plastic trechter Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/st.
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.