Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m