Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Voedingsglucose 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set kogelklep + nippel
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Kogelkraan 1/8 inch
5,27 €
5,27 EUR/st.
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Set steekkoppeling + kogelklep + nippel
11,12 €
11,12 EUR/st.
Marmeren keuken vijzel, zwart, ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/st.