Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, frameloos 200 L, op wielen
740,49 €
740,49 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, frameloos, 320 L, op wielen
861,22 €
861,22 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Frameloze rookoven dragON PLYWOOD NATURE met digitale regelaar, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/st.
Rookoven dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met digitale controller, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/st.
Frameloze rookkast dragON PLYWOOD NATURE met Wi-Fi-controller, 200L
1 036,58 €
1036,58 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/st.
Thermometer met dubbele schaal (30°C tot 100°C) / (50°C tot 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 €
21,70 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.