Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Essence met pruimensmaak voor 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Essence Jänek Majster, 2,5 L voor 250 L afgewerkte drank
172,20 €
68,88 EUR/l
Essence met perensmaak – perenlikeur, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Essentie Jänek Majster voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met perensmaak – perenlikeur, smaakessence 40 ml
Essence met pruimensmaak 100 ml
6,90 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Houtgestookte rookkamer – van vurenhout, 200 L, met rvs-onderstel
471,46 €
471,46 EUR/st.
Tuinrookoven 200 L dragON Wood 100E – houtgestookt, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
678,05 €
678,05 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg