Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.
Destilleerapparaat voor keukenrobot
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/st.
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Cranberry-smaakessence voor 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l