Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Appelversnipperaar
32,44 €
32,44 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Deksel fi 66/4 fruit - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
3,68 €
30,67 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg