Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Plukker voor kleine vruchten, metalen zwart
21,22 €
21,22 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen groen
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten van kunststof, zwart
5,80 €
5,80 EUR/st.