Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essentie met zwarte bessensmaak met natuurlijke aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essentie met citroen-framboos smaak - 40 ml, voor 4L
3,19 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essentie met mirabelsmaak 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/st.
Essentie Jänek Majster voor 4 L, 40 ml
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Essentie met kokossmaak, 2,5L, voor 125L gereed drankje
132,68 €
53,07 EUR/l