Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Vleessnijwerk met afmetingen 22 cm x 4 m, met hittebestendigheid tot 220°C
3,23 € 2,78 €
0,69 EUR/m
Borstel voor het wassen van ballonnen - GEBOGEN
5,24 €
5,24 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm (100 stuks)
13,90 €
0,14 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g