Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.
$PRY Distilleerapparaat HawkStill KoudeVingers 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L met isolatie
379,51 €
379,51 EUR/st.
Aabratek OLM, 60l elektrisch buffervat, WIF-thermometer
354,15 €
354,15 EUR/st.
Verwarmingselement voor rookoven - 2,7 kW
14,63 €
14,63 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l