Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Verticale worstenvuller 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.