Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten van kunststof, zwart
5,80 €
5,80 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, groen, van kunststof
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €