Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
92,00 EUR/l
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Essence met Kersensmaak en Brandy, 40 ml - voor 4 L
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Grijper voor potten
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Walker-fles 500 ml, met schroefdop, 1 stuk
1,34 €
1,34 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg