Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Roestvrijstalen container 60 l met deksel
138,05 €
138,05 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Pakking voor kraan in fermentatiecontainer. 2 stuks.
1,66 €
0,83 EUR/st.
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.
pH-indicatorpapier voor bier - lakmoes
0,10 €
0,10 EUR/st.
Bierset - Poolse gehopte, 20 L
25,85 €
25,85 EUR/st.