Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plastic fermentatiebuis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/st.
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, kraan en 3 buizen
12,04 €
12,04 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk en 3 buizen
9,22 €
9,22 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
Fermentatiegeurverwijderaar + stille fermentatiepijp + actieve kokosnootkool 200 g
5,80 €
5,80 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar met Maxi-pijp en koolstof
5,27 €
5,27 EUR/st.
Distilleergist Turbo Torpedo 5-7 dagen 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.