Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Tokay wijngist, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
Universele wijngist, 20 ml
Kurkapparaat 2-armig metaal.d.22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/st.
Elektrisch verwarmingselement voor distilleerders, 2000 W
54,14 € 29,51 €
29,51 EUR/st.
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.