Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plastic trechter Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/st.
Hoekige fermentatiebuis voor containers - onbreekbaar
1,17 €
1,17 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Wit buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 18cm
2,12 €
2,12 EUR/st.
Bruine buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 18cm
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Essentie met mirabelsmaak 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
2,36 €
0,39 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg