Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Met PE gecoate stalen stok 1,25m x 11mm
0,97 € 0,75 €
0,75 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/st.
Ringsteun voor planten 4 ringen 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/st.
9,92 €
9,92 EUR/st.