Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Vloeibaar-kristalthermometer (0°C tot +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Dame Karaf 5 L met dop en plastic mand
5,66 €
5,66 EUR/st.
Gans Dame 5 L met dop
5,19 €
5,19 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/st.
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.