Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrische Distilleerder, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.