Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Comfort Pot 750 ml vierkant. hermetisch afgesloten
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Dame Jeanne 5L in omhulsel, met dop
7,41 €
7,41 EUR/st.