Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Dame Karaf 5 L met dop en plastic mand
5,66 €
5,66 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
12,92 €
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.