Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.